Na vrchole Európy

Na vrchole Európy
30. júna 2017 zummerova

Na vrchole Európy

5-dňový autobusový poznávací zájazd

Cena zájazdu: kalkuláciu pripravíme podľa požiadaviek

icon box image

Poplatky a poistenie

icon box image

Doprava

icon box image

2x raňajky

icon box image

1x ubytovanie
Francúzsko

icon box image

1x ubytovanie
Taliansko

icon box image

Vstup
do Milána


Cena nezahŕňa vstupenky


1. Deň

Odchod zo Slovenska, presun cez Rakúsko do Švajčiarska.


2. Deň

Príchod v ranných hodinách do Ženevy. Ženeva je mesto ležiace pri Ženevskom jazere obklopené pohoriami Álp a Švajčiarskou Jurou. Je sídlom mnohých medzinárodných organizácií, centrom bankovníctva a známe výrobou hodiniek. Prehliadka mesta zahŕňa: centrum mesta, anglickú záhradu, justičný palác, katedrálu sv. Petra, jazero s fontánou Jet d’ea, Paláca národov – európskeho sídla OSN. Možnosť vyhliadkovej plavby loďou. Voľno, vo večerných hodinách presun do hotela vo Francúzsku.


3. Deň

Raňajky. Presun do známeho francúzskeho strediska Chamonix, výlet na vyhliadkové terasy na Aiguille du Midi vo výške 3842 m. n. m. Zažijete nezabudnuteľnú jazdu lanovkou s najväčším prevýšením na svete a vychutnáte si pohľady na vrch Mont Blanc (4810 m. n. m.). Vo večerných hodinách príchod do hotela v blízkosti Milána.


4. Deň

Raňajky. Prehliadka hlavného mesta Lombardie – Milána. Miláno, centrum módy a obchodov. Navštívime dóm – najväčšiu gotickú stavbu Talianska a jeden z najväčších chrámov sveta, najslávnejšie operné divadlo Teatro alla Scala, ktoré bolo domovom viacerých významných skladateľov ako Giuseppe Verdi alebo Giacomo Puccini. Navštívime Malý víťazný oblúk.
Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


5. Deň

Príchod na Slovensko